КП "Козятинський міський ЦПМСД" вітає Вас на сторінках нашого сайту, де Ви маєте можливість познайомитись з нашим колективом і можливостями нашого підприємства при наданні комплексної первинної медичної допомоги.

Наш Центр первинної медико-санітарної допомоги в жовтні 2018 р. уклав угоду з НСЗУ. Намагаємося максимально ефективно використовувати нові можливості, надані реформуванням; розробляємо стратегію розвитку нашого закладу, маємо амбітні плани на майбутнє.

Сьогодні в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини КП "ЦПМСД" широко впроваджується пацієнт-орієнтована модель, що передбачає перехід від традиційної моделі на нові партнерські відносини між пацієнтом та медичним працівником.

Основним завданням нашої роботи є профілактика виникнення і прогресування захворювання, надання пацієнту первинної допомоги, зменшення потреби в госпіталізації, покращення якості життя пацієнта. Основний принцип нашої діяльності — поєднання досвіду, удосконалення знань та нових технологій при наданні профілактичної, діагностичної та лікувальної допомоги пацієнтам.

Ваше небайдуже ставлення до власного здоров'я, свідоме дотримання призначень лікаря, активна участь у профілактичних процесах, встановлення довірчих відносин з власним сімейним лікарем є найважливішою складовою у боротьбі за відновлення та збереження Вашого здоров'я.

Комунальне підприємство "Козятинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Козятинської міської ради створене рішенням 22 сесії 7 скликання Козятинської міської ради від 30.11.2017 року. Ліцензію на здійснення господарської діяльності з медичної практики заклад отримав 08.02.2018 року (наказ МОЗ України №220).

Керівництво Козятинським міським центром ПМСД здійснює директор Радогощина Юлія Володимирівна.

Основною метою діяльності Центру є забезпечення організації кваліфікованої первинної лікувально-профілактичної допомоги населенню міста, проведення комплексу профілактичних заходів, з попередження і зниження захворюваності, інвалідності та смертності, раннього виявлення захворювань, надання прикріпленому за сімейно-територіальним принципом населенню кваліфікованої первинної лікувально-профілактичної допомоги, здійснення його диспансеризації, та моніторингу за станом здоров'я, забезпечення дотримання прав та обов'язків пацієнтів.

КП "Козятинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської міської ради" обслуговує 30 тисяч жителів — це населення козятинської територіальної громади та інших територіальних громад.

Первинна медична допомога надається, в амбулаторіях м. Козятина та с. Кордишівка, а також у фельдшерських пунктах с. Сигнал, с. Іванківці, с. Титусівка, с. Флоріанівка, с. Махаринці, с. Сестринівка, с. Сокілець.

У Центрі працюють 20 лікарів загальної практики — сімейної медицини та 2 лікаря-педіатра.

Розгорнуто 10 ліжок на денному стаціонарі. Функціонує жіночий оглядовий кабінет, чоловічий долікарський оглядовий кабінет, кабінет щеплень та кабінет здорової дитини. В закладі організовано роботу пункту невідкладної медичної допомоги.

Усі робочі місця лікарів оснащені комп'ютерною технікою з підключенням до мережі Інтернет. Пацієнт має можливість по телефону записуватися на прийом, обстежуватися в будь-який зручний для нього час.

Адреса:
22100, Вінницька обл., м. Козятин, вул. Незалежності, 75
Вінницька обл., м. Козятин, вул. Незалежності, 75:
GPS: 49.730463173275, 28.837402760983
Графік роботи:
ПН_ПТ 8-18
СБ 8-13 НД 9-12

Вінницька обл., м. Козятин, вул. Незалежності, 75

Вінницька обл., м. Козятин, вул. Незалежності, 75