Тестування

Швидкі тести: що це і навіщо проходити

Швидкі тести дозволяють за короткий проміжок часу (до 10 хвилин) визначити твій стан і можливі загрози для здоров'я. Це абсолютно безпечно. Водночас усі позитивні результати тестів не є остаточним діагнозом і мають бути підтверджені додатково.

У твого сімейного лікаря можна пройти швидкі тести:

  • на вагітність;
  • на тропонін – допомагає діагностувати інфаркт міокарда;
  • на ВІЛ;
  • вірусні гепатити;
  • грип;
  • Covid-19.

Якщо потрібні додаткові або інші дослідження або аналізи, твій сімейний лікар чи лікарка дасть направлення у заклади спеціалізованої допомоги.

Крім того, твій лікар або лікарка контролює ризики найбільш розповсюджених і небезпечних хвороб, які часто на перших стадіях проходять безсимптомно – цукрового діабету, ВІЛу, туберкульозу, гіпертонії та інших серцево-судинних хвороб, раку молочної та передміхурової залоз, колоректального раку. Наприклад, твій лікар або лікарка може запропонувати пройти анкетування, щоб виключити ризик туберкульозу або, за потреби, направити тебе на аналізи.

Аналізи, тести і дослідження, які входять в пакет послуг на “первинці”, призначає лікар – тоді, коли вони насправді потрібні. У твого лікаря є знання, досвід і клінічне мислення, тому він абсолютно чітко може пояснити, чому тобі потрібні або не потрібні ті чи інші дослідження саме зараз. Запитай про це його або її.


Адреса:
22100, Вінницька обл., м. Козятин, вул. Незалежності, 75
Вінницька обл., м. Козятин, вул. Незалежності, 75:
GPS: 49.730463173275, 28.837402760983
Графік роботи:
ПН_ПТ 8-18
СБ 8-13 НД 9-12

Вінницька обл., м. Козятин, вул. Незалежності, 75

Вінницька обл., м. Козятин, вул. Незалежності, 75