Медична лабораторія

ПЕРЕЛІК ЛАБОРАТОРНИХ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНИХ ДІАГНОСТИЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ У МЕЖАХ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ З НАДАННЯ ПМД, ПРОВОДЯТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО ЗА НАПРАВЛЕННЯМ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ, ПЕДІАТРА
Наші послуги
Ціна, грн
Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою
Безкоштовно
Загальний холестерин
Безкоштовно
Загальний аналіз сечі
Безкоштовно
Глюкоза крові
Безкоштовно
Тропоніни, ВІЛ, вірусні гепатити групи В, С, вірусу грипу А (при наявності)
Безкоштовно
Експрес-тест Covid-19 та ПЛР
Безкоштовно
Тест на вагітність
Безкоштовно

1. Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою. Це один з найбільш поширених лабораторних тестів, який допомагає оцінити стан здоров'я, в тому числі підтвердити або спростувати наявність запального процесу. Найчастіше цей аналіз призначають, якщо є симптоми інфекційного або запального процесу, млявість, слабкість або швидка стомлюваність. Також його проходять в рамках профілактичного обстеження.

2. Загальний аналіз сечі – ще один стандартний тест для діагностики багатьох захворювань. Його призначають, коли є підозри щодо певної хвороби або в процесі профілактичного огляду. Загальний аналіз сечі дозволяє оцінити стан здоров'я і простежити динаміку результату лікування.

3. Глюкоза крові – аналіз, який допомагає виміряти рівень цукру в крові. Зазвичай його призначають, аби діагностувати та контролювати перебіг цукрового діабету.

4. Загальний холестерин – аналіз, який дозволяє визначити, чи показники холестерину знаходяться в межах норми (до 5 ммоль/л). Цей аналіз призначають в рамках профілактичних оглядів, а також, щоб оцінити ризик розвитку атеросклерозу і проблем з серцем.

Адреса:
22100, Вінницька обл., м. Козятин, вул. Незалежності, 75
Вінницька обл., м. Козятин, вул. Незалежності, 75:
GPS: 49.730463173275, 28.837402760983
Графік роботи:
ПН_ПТ 8-18
СБ 8-13 НД 9-12

Вінницька обл., м. Козятин, вул. Незалежності, 75

Вінницька обл., м. Козятин, вул. Незалежності, 75